Κυριακή, 30 Ιουνίου 2019

Εθνικές Εκλογές 2019 - Υποψηφιότητες Δυτικού Τομέα Β' Περιφέρειας Αθηνών



Από αυτές τις εθνικές εκλογές η Β’ περιφέρεια Αθηνών έχει διαιρεθεί σε τρεις τομείς (Β1 - Βόρειο, Β2 - Δυτικό και Β3 - Νότιο). Η Εκλογική Περιφέρεια στην οποία ανήκει ο Δήμος μας είναι η Β2 Αθηνών (Δυτικός Τομέας).  Τα κόμματα και οι υποψήφιοι (αλφαβητικά) που διεκδικούν την ψήφο μας στις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019, όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Αθηνών, είναι:
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
1. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
3. ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ - ΜΥΡΤΩ του Νικολάου
4. ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
5. ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου
6. ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Στυλιανού
7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη
8. ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Γεωργίου
9. ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου
12. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
13. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
14. ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1. ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
2. ΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευάγγελου
3. ΜΑΝΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου
Ε.ΠΑ.Μ. - Α.Κ.Κ.ΕΛ ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ.)
1. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φωτίου
2. ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου
2. ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Παναγιώτη
4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
5. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
7. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
8. ΜΑΛΤΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του Θεολόγου
9. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Δημητρίου
10. ΡΟΥΜΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Γιώργου
11. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
13. ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Επαμεινώνδα
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1. ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
2. ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
3. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αλεξάνδρου
4. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού
5. ΚΑΤΣΑΦΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
7. ΝΙΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
8. ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου
9. ΤΣΕΒΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Σπυρίδωνα
10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Σταύρου
11. ΦΑΚΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
12. ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ του Αθανασίου
13. ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αποστόλου
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
2. ΑΡΜΥΡΑΣ-ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κύρκου
3. ΓΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Βασιλείου
4. ΔΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
5. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πάνου
6. ΚΑΡΑΛΟΥΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του Ευάγγελου
7. ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου
8. ΚΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
9. ΚΟΥΡΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
10. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Απόστολου
11. ΠΟΛΥΖΩΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Χαράλαμπου
12. ΣΑΚΑΡΟΥΔΗΣ-ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
13. ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Γεωργίου
Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα (ΕΕΚ) - Τροτσκιστές
1. ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου
2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σταύρου
3. ΜΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Ιωάννη
Κίνημα Αλλαγής (ΠΑΣΟΚ-ΚΙΔΗΣΟ-Ένωση Δημ. Εθνικής Μεταρρύθμισης Ε.Δ.Ε.Μ.-Ανανεωτική Αριστερά-Προοδευτικό Κέντρο-Κινήσεις Πολιτών)
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΠΕΝΤΖΟΣ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
2. ΑΣΚΗΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Ευάγγελου
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη
4. ΓΚΕΜΗ ΕΝΤΑ του Ροκ
5. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Ευθυμίου
6. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
7. ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
8. ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ελευθερίου
9. ΚΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Φάνη
10. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
11. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
12. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία
13. ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
14. ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
Κίνημα Φτωχών Ελλάδος
1. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
ΚΚΕ(μ-λ)
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Δημητρίου
2. ΒΙΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
4. ΚΙΖΙΡΙΔΗ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του Αναστασίου
5. ΜΑΛΑΤΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
7. ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
8. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
2. ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΘΗ του Δημητρίου
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
4. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου
5. ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
6. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ηλία
7. ΚΟΥΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του Θεοφάνη
8. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Απόστολου
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
Εκλογική Περιφέρεια Β2' Αθηνών (Δυτικός Τομέας)
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
10. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
11. ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
12. ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
13. ΤΗΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
14. ΤΣΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Βασιλείου
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
2. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αδαμάντιου
3. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Βασιλείου
4. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
6. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
7. ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Αναστασίου
8. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
9. ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
10. ΤΣΕΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
11. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου
ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεώργιος
3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου
4. ΚΑΡΓΙΑΤΛΗ ΝΙΚΗ του Ευστρατίου
5. ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη
6. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
7. ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού
8. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου
9. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου
10. ΧΑΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
11. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μιχαήλ
ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αριστείδη
2. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ του Κωνσταντίνου
3. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
ΜέΡΑ25
1. ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΗΛΙΑΣ του Δημοκράτη
2. ΒΟΥΒΟΥΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του Παύλου
3. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
4. ΚΕΦΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
5. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
6. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
7. ΛΑΧΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου
8. ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
9. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
10. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αλέξανδρου
11. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
12. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
13. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του Δημοσθένη
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη
2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Χαράλαμπου
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου
5. ΚΑΤΣΙΟΥΓΙΑΝΝΗ-ΣΤΡΙΝΤΜΠΟΡΓΚ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΡΙ) του Χριστόδουλου
6. ΚΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου
7. ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου
8. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ματθαίου
9. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
10. ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδριανού
11. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Παναγιώτη
12. ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Νικολάου
13. ΤΟΤΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Ιωάννη
14. ΨΥΧΟΥΛΑ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ιωάννη
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΙΟΣ του Διονυσίου
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περικλή
ΣΥΝ...ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
1. ΡΕΝΤΖΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
2. ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1. ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
2. ΔΟΔΟΥ - ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΡΥΦΙΛΗ του Γεωργίου
3. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
4. ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
5. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου
6. ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου
7. ΜΙΧΑ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
8. ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
9. ΜΠΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου
10. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του Θεμιστοκλή
11. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Χριστοφόρου
12. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγησιλάου
13. ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Νικολάου
14. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

ΠΗΓΗ: Πρωτοδικείο

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου