Δευτέρα, 5 Μαΐου 2014

Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι ολων των συνδυασμων για τον Δήμο Αγ. Αναργύρων-Καματερού

Κομματάς, Νίκα, Νταηλάκης, Κατσαντώνης, Σαράντης, Παϊσόπουλος
Η απόφαση (426/2014) του Πρωτοδικείου Αθηνών
ΤΟ ΠΟΛΥΜΕΛΕΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Αποτελούμενο από τους Δικαστές: Ελένη Λευθεριώτου, Πρόεδρο Πρωτοδικών, Βασιλική Κωνσταντοπούλου, Πρωτοδίκη-Εισηγήτρια, Μαρία Μουζάκη, Πρωτοδίκη.
Συνεδρίασε δημόσια στο ακροατήριο του, στις 3 Μαΐου 2014, με την παρουσία και της Γραμματέα Μαριάννα Βλάχου-Πολίτη, για να ανακηρύξει τους έγκαιρα δηλωθέντες συνδυασμούς, για το Δήμο ΑΠΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ της Περιφερειακής Ενότητας Δυτικού Τομέα Αθηνών.
1.Κατά τη διάταξη της παραγρ.1 του άρθρου 20 του Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ Α 87) όπως τροποποιήθηκε με το Ν. 3870/2010 (Α138) «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Πρόγραμμα Καλλικράτης» και το Ν. 4239/2014, τη δεκάτη Πέμπτη ημέρα, πριν τη ψηφοφορία το αρμόδιο Πρωτοδικείο, ανακηρύσσει σε δημόσια συνεδρίαση τους συνδυασμούς, που έχουν δηλωθεί νόμιμα. 2.Από τον έλεγχο των δηλώσεων και αποδοχών, υποψηφιοτήτων κατά τους συνδυασμούς για τις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαΐου 2014, στο Δήμο ΑΠΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Περιφερειακής Ενότητας ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ διαπιστώθηκε από το Δικαστήριο ότι κάθε μια από τις υποψηφιότητες και αποδοχές υποψηφιοτήτων, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρ. 19 του Ν.3852/2010, α) έχει όλα τα τυπικά στοιχεία (σειρά αναγραφής ονομάτων υποψηφιοτήτων και υπογραφές), β) καλύπτεται κατά το συνδυασμό ο ελάχιστος αριθμός υποψηφίων, γ) καλύπτεται ο ελάχιστος αριθμός υποψηφίων από κάθε φύλο και δ) για κάθε υποψήφιο υπάρχει πιστοποιητικό εγγραφής στο δημοτολόγιο του δήμου ή της κοινότητας ,όπου είναι υποψήφιος, υπεύθυνη δήλωση ότι ο υποψήφιος δεν στερείται τα πολιτικά του δικαιώματα κλπ καθώς και ότι δεν συντρέχουν τα κωλύματα εκλογιμότητας του άρθρου 14 του ίδιου Νόμου και αποδεικτικό είσπραξης Δ.Ο.Υ περί καταβολής του νομίμου παραβόλου (άρθρο 19 παρ. 3 Ν. 3852/2010).
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ
Ανακηρύσσει για το ΔΗΜΟ ΑΠΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ τους ακόλουθους συνδυασμούς υποψηφίων Δημάρχων και Συμβούλων για τις ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ 18/05/2014:
1ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΟΛΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ"
Έμβλημα: Μονόγραμμα οικιών που καλύπτονται από δένδρο με δίπλα από αυτό τη λέξη "μαζί"
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ 4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 5. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6. ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ-ΚΟΝΤΟΠΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 7. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 8. ΓΚΑΒΟΥΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 9. ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 10. ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΟΥ 11. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 12. ΔΡΟΣΟΣ-ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13. ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14. ΖΑΛΑΚΟΥΔΗ-ΞΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15. ΚΑΚΟΛΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 16. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗ-ΓΕΝΤΕΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18. ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΗ 19. ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20. ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 21. ΛΥΡΟΥΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 22. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ . 23. ΜΑΞΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24. ΝΤΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25. ΠΑΝΑΠΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 26. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 27. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 28. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 29. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 30. ΠΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 31. ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 32. ΠΡΩΪΜΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33. ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 34. ΣΙΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ 35. ΣΚΑΡΙΜΠΑ-ΠΡΙΦΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 36. ΣΠΑΝΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 38. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 39. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΚΑΨΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 40. ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 41. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 42. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 43. ΤΣΕΛΕΚΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 44. ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4. ΑΡΙΑΝΟΥΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5. ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 7. ΓΙΕΜΕΝΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 8. ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9. ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 10. ΖΑΧΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11. ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 12. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 13. ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 14. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΑΚΗ 15. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16. ΚΛΙΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18. ΚΟΥΤΣΙΟΜΠΕΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20. ΛΑΚΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 21. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22. ΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 23. ΜΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 25. ΜΠΕΚΡΗ-ΜΠΑΚΟΠΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26. ΠΑΛΥΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 27. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28. ΠΟΤΣΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 29. ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 30. ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31. ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 32. ΣΤΑΘΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35. ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 36. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37. ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΦΛΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 38. ΨΑΡΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3. ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4. ΓΑΪΤΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 6. ΖΑΓΚΑ-ΣΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ 7. ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8. ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9. ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 12. ΤΣΙΤΟΥΡΑ-ΝΕΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΖΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 3. ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 4. ΚΑΤΣΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6. ΜΠΑΛΙΟΥΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7. ΜΠΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΟΠΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8. ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 11. ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

2ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ Η ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ"
Έμβλημα: Τρείς (3) ανθρώπινες φιγούρες η μία δίπλα στην άλλη που κρατούνται χέρι-χέρι, δίπλα μέσα σε πλαίσιο γράφεται η φράση αλληλεγγύη η δύναμη μας με μικρά γράμματα (σε δύο σειρές) και δίπλα τέσσερεις (4) σημαίες κυματιστές η μια πάνω στην/άλλη
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΠΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΝΕΖΟΥΛΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 2. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 4. ΓΕΡΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6. ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 7. ΖΑΝΤΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8. ΖΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9. ΚΑΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10. ΚΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11. ΚΑΡΑΓΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12. ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 14. ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15. ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16. ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ ΖΩΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17. ΚΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18. ΚΥΡΙΚΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΘΕΟΧΑΡΗ 19. ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 20. ΜΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24. ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 25. ΡΟΥΜΑΝΕΑ-ΜΑΛΑΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26. ΣΑΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28. ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 29. ΣΤΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 30. ΣΥΡΙΟΥ-ΚΑΪΤΑΤΖΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31. ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 32. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33. ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34. ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 35. ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 36. ΤΣΑΡΟΥΧΑ-ΓΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37. ΤΣΙΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 38. ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 39. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 3. ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 4. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 5. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 9. ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10. ΚΩΣΚΟΛΕΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 11. ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 12. ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 14. ΜΠΑΛΙΟΥΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 15. ΜΠΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ συζ. ΘΩΜΑ 16. ΝΤΕΜΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17. ΠΑΛΥΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18. ΠΑΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 19. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 20. ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21. ΡΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΛΕΑΡΧΟΥ 22. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23. ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ χήρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24. ΤΟΥΡΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 3. ΔΑΜΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4. ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5. ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6. ΜΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7. ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8. ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9. ΤΣΑΓΓΟΣ ΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΔΗΜΑΚΟΥ-ΔΑΜΗΛΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΜΠΑΛΙΟΥΣΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4. ΜΠΙΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΘΩΜΑ 5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 7. ΤΣΟΥΚΑΛΑ-ΣΤΑΘΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑ ΤΗ ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ"
Έμβλημα: Απεικονίζει τις λέξεις ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ με κεφαλαία γράμματα σε δυο σειρές με το Α (άλφα) να καταλαμβάνει και τις δυο σειρές
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΠΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΑΡΜΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 4. ΒΟΛΤΑΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ 5. ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 6. ΓΑΚΗ(ΠΑΝΑΠΩΤΑΚΗ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8. ΓΙΑΖΙΤΖΗ(ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 10. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 11. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 12. ΚΑΣΣΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13. ΚΙΕΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14. ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15. ΚΩΝΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16. ΜΗΤΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17. ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18. ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20. ΠΑΡΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 21. ΠΗΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22. ΡΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 23. ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24. ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 25. ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ 26. ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΘΩΜΑ 27. ΤΣΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 5. ΒΕΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 8. ΔΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ 9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11. ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12. ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13. ΚΕΤΣΕΤΣΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 14. ΚΙΟΥΛΗ(ΔΡΟΥΜΠΑΛΗ) ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 15. ΚΡΑΓΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16. ΚΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 17. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 18. ΜΠΑΚΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20. ΠΑΠΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ 21. ΣΒΑΡΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22. ΣΤΑΥΡΙΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΓΑΒΡΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ(ΤΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΕΥΤΥΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4. ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5. ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 7. ΠΑΡΑΡΑΣ ΦΛΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 8. ΡΑΦΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του "ΙΩΑΝΝΗ" 9. ΡΕΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10. ΤΖΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 11. ΤΣΙΜΝΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΒΡΟΥΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΚΟΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 4. ΛΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5. ΜΑΝΤΖΟΥΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6. ΜΑΡΠΙΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ(ΛΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ 7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ 8. ΠΡΙΤΣΙΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΛΙΚΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 9. ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΠΟΛΗ-ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ"
Έμβλημα: Ενα τόξο μαύρου χρώματος με κατεύθυνση προς τα επάνω και κλίση προς τα αριστερά όπου, στην κοιλότητα που σχηματίζεται αριστερά αναγράφεται το όνομα "Ανυπότακτη Πόλη", ενώ μέσα στο τόξο υπάρχουν σκίτσα σπιτιών, δένδρων και ανθρώπων που υψώνουν γροθιές, κρατούν πανό και σημαία.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΠΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΖΑΓΟΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΖΩΙΤΣΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6. ΚΑΙΣΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 7. ΚΑΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 8. ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9. ΚΟΖΑΝΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10. ΚΟΥΒΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 11. ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13. ΜΗΝΑΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14. ΜΠΑΜΠΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΣΤΑ 15. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΟΝΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 20. ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 21. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΗΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2. ΔΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 3. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ-ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4. ΚΑΡΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6. ΚΟΥΖΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 7. KOYTOYΜANOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 8. ΛΙΑΠΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 9. ΛΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 10. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 11. ΜΟΝΙΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12. ΜΠΑΜΠΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 17. ΣΥΡΙΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 18. ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19. ΦΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΒΑΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2. ΚΑΡΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3. ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 4. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5. ΡΟΥΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6. ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 7. ΤΣΑΤΣΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ"
Έμβλημα: Η ΛΕΞΗ "ΛΑΪΚΗ" ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Η ΛΕΞΗ "ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ" ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΕ ΜΙΣΧΟ ΚΑΙ ΚΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΑΜΥΓΔΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ 4. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 5. ΒΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 6. ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7. ΔΡΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 8. ΚΑΦΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9. ΚΟΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 10. ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 11. ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12. ΚΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13. ΚΟΥΡΟΥΝΑΡΧΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14. ΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 15. ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 16. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 17. ΜΟΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18. ΜΠΑΠΑΡΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19. ΜΠΛΕΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 20. ΞΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21. ΠΕΡΙΧΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22. ΠΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 23. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 24. ΠΡΟΜΠΟΝΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25. ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 26. ΡΙΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 27. ΣΙΑΤΟΥΝΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 28. ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ>ΑΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 30. ΣΜΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 31. ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 32. ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33. ΤΣΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 34. ΧΑΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35. ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 36. ΧΑΡΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΖΩΗ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΠΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3. ΒΑΣΙΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 4. ΔΟΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 5. ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 6. ΘΕΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7. ΚΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8. ΚΑΛΤΕΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 9. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ του ΘΩΜΑ 10. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 12. ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 14. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 15. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 16. ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 18. ΜΑΧΑΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19. ΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 20. ΝΤΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΣΜΗΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 22. ΠΛΑΤΣΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 23. ΡΟΥΒΑΛΗ-ΑΝΔΡΟΝΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 24. ΡΩΜΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 25. ΣΤΕΦΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26. ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 27. ΤΣΑΜΗΣ ΗΛΙΑ£ του ΣΤΑΥΡΟΥ 28. ΧΑΪΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29. ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2. ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 5. ΚΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 8. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 9. ΛΕΥΤΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11. ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12. ΤΖΕΡΕΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2. ΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ 5. ΛΥΤΡΑ-ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6. ΜΠΙΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΠΞΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7. ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 9. ΡΟΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10. ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 12. ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
6ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ"
Έμβλημα: Είναι: ημικύκλιο πράσινης απόχρωσης με άνοιγμα προς τα δεξιά, το οποίο περικλείει τρεις ανθρώπινες φιγούρες ιδίου χρώματος, δυο ανδρικές και μια γυναικεία καθώς επίσης και μια ανθρώπινη φιγούρα αθλητή, πορτοκαλί χρώματος ο οποίος εισέρχεται με άλμα στο ημικύκλιο. Ακολουθεί το πρώτο μισό του ονόματος του Συνδυασμού με ελληνικούς χαρακτήρες, ήτοι "Νέοι Ανθρωποι" και κάτω από αυτό το δεύτερο μισό ήτοι "Αλμα στο μέλλον".
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1. ΠΑΪΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΠΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΠΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1. ΑΛΗΒΡΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5. ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 6. ΖΩΡΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7. ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ 8. ΚΟΥΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9. ΚΡΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10. ΛΕΠΙΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11. ΛΟΥΠΕΛΗΣ-ΛΟΥΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12. ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13. ΜΕΓΚΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14. ΜΠΙΝΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15. ΝΤΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20. ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21. ΣΚΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 22. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23. ΣΩΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΟΣΜΑ 24. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 25. ΨΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Κρίθηκε, αποφασίστηκε και δημοσιεύθηκε στο ακροατήριο του σε δημόσια συνεδρίαση στην Αθήνα 3/5/2014
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου